Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Referendum w sprawie odwołania Burmistrza miasta Poniatowa!!

Utworzony przez Inwestor, 17 września 2016 r. o 19:05
W Poniatowej nic się nie zmieniło i już się chyba nigdy nie zmieni. Nie mieszkam tam od kilku lat bo z rodziną zamieszkałem w Lublinie ale do pracy dojeżdżałem przez kilka lat właśnie z Poniatowej. Idąc waszym tokiem myślenia nie powinienem ani ja ani moja żona dostać tam zatrudnienia bo nie byliśmy z Lublina a z Poniatowej? Wasze dzieci które opuściły to miasto też powinni być bezrobotne bo w każdym innym mieście są spadochronami? Stuknijcie się ludzie w te puste głowy i skończcie z prymitywnym myśleniem zadufanych w sobie wieśniaków bo to aż przeraża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuj pracuj, nikt tego nie zabrania, ale gdybyś był politykierem, którego w innym miejswcu wygoniono za nic nie robienie, tak jak pozbyto się ZSLowców z całej okolicy i z nakazu musieliby cię przyjąć w Lublinie i nadal nic byś nie robił, to hola, abo taki spadochron nikomu potrzebny nie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na nieszczęście dla Poniatowej zostali tacy jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko jedno można powiedzieć - AUĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli z tą kadrową jest tak jak ktoś napisał a burmistrz udaje że nie widzi i nic z tym nie robi to jest sprawa dla Inspekcji Pracy albo nawet dla prokuratury. Jest coś takiego jak ewidencja czasu pracy za którą odpowiada każdy pracodawca. Jak jest rozliczany czas pracy w tym przypadku. Ktoś chyba poświadcza tu nieprawdę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno w Opiece jakis numer odwalili z niepełnosprawnymi i już gazety się interesuja. Była specjalna sesja w tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiedzą Państwo jak tam po wyborach w sołectwach, czy są duże zmiany jeśli chodzi o sołtysów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno w Opiece jakis numer odwalili z niepełnosprawnymi i już gazety się interesuja. Była specjalna sesja w tej sprawie.
 a nie na basenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Burmistrzu, Stefankowa zlikwidowala podatek od psów. Poniatowa zasrana jak okiem sięgnąć. Panie i Panowie których wyprowadzają psy na spacer nie sprzataja ani psy po sobie ani właściciele po pupilkach. Psy chodzą bez kagancow. Policja nie interweniuje. Był przypadek zagryzienia w Kraczewicach i pogryzienia dziecka w Kowali. Zrób Pan coś z tym bo nie da się patrzeć. Kupa przy kupie, trawa i drzewka żółte. Podać na stronie gminy tel. Niech ludzie zgłaszają kto ma psa. Wprowadzić podatek. Utrzymanie w schronniskach poniatowskich psów to też chyba kosztuje. Nie czekamy na tragedię. Niech wlasciciele płacą jak chcą mieć psy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniatowa zasrana i brudna, jak dawno nie była 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Burmistrzu, Stefankowa zlikwidowala podatek od psów. Poniatowa zasrana jak okiem sięgnąć. Panie i Panowie których wyprowadzają psy na spacer nie sprzataja ani psy po sobie ani właściciele po pupilkach.  Psy chodzą bez kagancow. Policja nie interweniuje. Był przypadek zagryzienia w Kraczewicach i pogryzienia dziecka w Kowali. Zrób Pan coś z tym bo nie da się patrzeć.  Kupa przy kupie, trawa  i drzewka żółte.  Podać na stronie gminy tel. Niech ludzie zgłaszają kto ma psa.  Wprowadzić podatek. Utrzymanie w schronniskach poniatowskich psów to też chyba kosztuje. Nie czekamy na tragedię. Niech wlasciciele płacą jak chcą mieć psy.
 Oczywiście służby tylko pouczaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M poprzednia władza zlikwidowali podatek od psów 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psy po mieście luzem latają, koty na ogrody działkowe podrzucaja a to się rozmnaża na potęgę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniatowa zasrana i brudna, jak dawno nie była
 Az się wybrałam na miasto by obejrzeć ten brud i jakoś go nie widzę. Normalne pozimowe widoki, na mieście  pracowncy komunalni i każdy coś robi... jedynie ulica Nałęczowska z naniesionym piachem i liśćmi wzdłuż krawężników, ale za nią chyba powiat odpowiada... Więc nie przesadzaj, że taki syf. A, że zasrane... cóż, mieszkańcy mają psy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja,  kulturę psa pytać nie będę... Wychodzi, że to kultura mieszkańców. I za poprzednika też tak było. Nic nie zrobione w temacie psów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hanka wiem że masz 2 psy bo ten trzeci z głodu Ci zdechł a wyprowadzasz pod sąsiedni blok żeby robiły kupkę. Na twojej działce jest taki rudy kot podobny do dzdzownicy hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hanka wiem że masz 2 psy bo ten trzeci z głodu Ci zdechł a wyprowadzasz pod sąsiedni blok żeby robiły kupkę. Na twojej działce jest taki rudy kot podobny do dzdzownicy hehehe
 Dobrze ze napisałeś to i za kota o 500 plus się upomne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i udalo sie taka sztuczka o poznałem adres IP twojego komputera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz jeszcze poznaj tajniki pisania po polsku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i udalo sie taka sztuczka o poznałem adres IP twojego komputera[/quote]  I tym się jarasz?  [quote]No i udalo sie taka sztuczka o poznałem adres IP twojego komputera
 I tym się jarasz  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 63 z 68

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...